{LNG: 'tit-reklama'}

Komfort a bezpečí při práci? Základem jsou ochranné pracovní pomůcky a oděvy

Je to pravda odvěká, že šaty dělají člověka… Tato věta je o to více pravdivá ve chvíli, kdy mluvíme o pracovních oděvech a ochranných pomůckách. Výrobci pracovního oblečení a doplňků v současnosti opravdu dokazují, že je možné skloubit styl i funkčnost. Oblečení do práce se tak stává nejen atraktivním, ale je také zárukou toho, že se v něm budete cítit maximálně pohodlně a také bezpečně. Oblékněte se od hlavy až po paty.

Pracovní oděvy

Trička, mikiny, bundy i montérky… a pokračovat bychom mohli ještě dál. Výběr pracovních oděvů je téměř neomezený. Vybrat si můžete podle ročního období i povolání a bohatý je také výběr barev, materiálů i střihů. Pracovní oblečení vás dokáže ochránit před nepřízní počasí, před zraněním i před špínou.

Tip: Pracovní oděvy a montérky Emerton

V nabídce kolekce Emerton jsou stylové, kvalitní a funkční pracovní oděvy pro muže, ženy a dokonce i pro děti. Tato značka není omezena jen na oblíbené montérky, nabízí také bundy, trička, vesty a kšiltovky. Celá kolekce je vyrobena ze směsi 65% polyesteru a 35% bavlny. Pracovní oděvy Emerton vynikají i svými speciálními vlastnostmi, některé z nich jsou například voděodolné, zateplené nebo zesílené.

 

 

Pracovní obuv

Nejlepší ochranou nohou jsou kvalitní pracovní boty. Vybírat můžete mezi pantofli, galošemi, pracovními sandály, polobotkami, kotníkovou obuví, vysokou holeňovou obuví a gumovými holínkami. Jaká varianta je tou pravou, zjistíte nejen podle druhu, ale také podle specifických vlastností, k nimž patří voděodolnost, oděruodolnost, chemická odolnost či protiskluznost.

Tip: Pracovní obuv Panda Trekking

Krok tím správným směrem uděláte s pracovní obuví značky Panda Trekking. V nabídce této kolekce najdete sandály i kotníkovou obuv, na jejichž výrobu se používá například prodyšná kůže v kombinaci s textilií nebo nylonem. Charakterizuje je nejen moderní vzhled, ale také praktické vlastnosti, mezi něž patří voděodolnost či protiskluzová podrážka.

 

 

Pracovní rukavice

Říká se, že máme zlaté české ruce. Je tedy na místě je dostatečně chránit pracovními rukavicemi. A výběr vás rozhodně nezklame. K dostání jsou rukavice vyrobené z celé řady materiálů i ty pro speciální činnosti. Svou pracovní výbavu tak můžete doplnit o neprořezné, tepelně odolné, mrazu odolné nebo třeba chemicky odolné pracovní rukavice.

Tip: Pracovní rukavice Ardon

Co se hodí ke zlatým českým rukám lépe než rukavice české značky Ardon? Tato značka propojuje komfort, precizní zpracování i kvalitní materiály.

 

 

 

Ochrana zraku

Jak si chráníte při práci oči vy? Pokud nijak, je ten pravý čas na ně začít myslet. Zvolit můžete ochranné brýle a ochranné kukly.

Tip: Padly vám už nějaké brýle do oka? My doporučujeme ochranné brýle BOLLE, UVEX a 3M, službu vám udělají také svařovací kukly Speedglas od značky 3M.

Ochrana sluchu

Věděli jste, že váš sluch může trvale ohrozit například zvuk sekačky na trávu? Nebezpečná je hladina hluku od 85 dB.

Tip: Poškození sluchu je nevratné, chraňte ho se značkou 3M, která nabízí mušlové chrániče a špunty do uší.

Ochrana dechu

Zvláště v prašném prostředí byste neměli zapomínat ani na ochranu dechu.

Tip: Co mají společného značky 3M, AIR+, JSP, Refil a Spirotek? Nabízejí kvalitní roušky, respirátory i filtrační masky.

Ochrana hlavy

Ochranná přilba je v podmínkách, kde hrozí úraz, nepostradatelná. Velkou pozornost při výběru věnujte především správné velikosti, která vám zajistí komfort i ochranu.

Tip: Doporučujeme ochranné helmy 3M, Ardon, JSP a Peltor.

 

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)