{LNG: 'tit-reklama'}

Moderní koupelnový nábytek – účelný a krásný

Současná koupelna je voňavou oázou klidu, místem pro očistu těla i ducha, kde se s požitkem zbavujeme každodenního stresu. V nových domech to jsou velkoryse řešené prostory, v nichž se dá cvičit nebo třeba číst, propojení s šatnou bývá víc než účelné.

Pokud takovou koupelnu nemáme, určitě o ní sníme a přemýšlíme. Dobrou zprávou je, že moderní koupelnu můžeme s využitím designového koupelnového nábytku vytvořit i ve starém panelákovém bytě.

Inspirace pro vaši koupelnu

Záleží na majiteli nemovitosti, jaký vyznává styl – např. minimalistický, vintage, rustikální, techno nebo individualistický eklektický. Možností, jak může nová koupelna vypadat, je nepřeberně. Jednoduchá kombinace jedné barvy s bílým koupelnovým nábytkem zajímavých tvarů nebo kombinace materiálů s dřevem a historizujícími doplňky? Pokud si zájemce o novou koupelnu neví rady, jistě najde pomocnou ruku na stránkách výrobců a dodavatelů, kde se seznámí s návrhy různých koupelen.

Návrhy koupelen od malých až po luxusní

Na stránkách českého výrobce koupelnového vybavení Ravak.cz najdeme několik zajímavých konceptů, které vytvořili úspěšní designéři ve svých studiích.

BeHappy pro úplně mrňavé koupelny

Díky vtipnému a ergonomickému řešení se podaří vytvořit pohodlnou koupelnu i v minimálním prostoru. Vana má netradiční tvar s užší části na nohy, takže se nad ni vejde umyvadlo. Třídílná skládací zástěna umožní bezpečné sprchování.

Classic pro každého

Sada koupelnového nábytku v jednotném designu se dá skvěle kombinovat – vana klasického tvaru s doplňky, dvojumyvadlo, umyvadlo i malé umývátko na WC. Čisté jednoduché linie zajistí nadčasovost takové koupelny, bude se líbit i za 10 let.

Evolution pro luxusní řešení koupelny

Větší prostor si žádá plnější a oblé tvary. Koncept Evolution designera Kryštofa Nosála byl oceněn cenou Design Centra ČR. Výjimečný nábytek z výjimečného materiálu, litého mramoru, s originálními detaily uspokojí i náročného zákazníka.
V přehledu jednotlivých designových konceptů bychom mohli ještě pokračovat, přesvědčte se však sami na stránkách Ravak.cz.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)