{LNG: 'tit-reklama'}

Nadzemní bazén – ano!

Pro mnoho rodin je klíčovou otázkou - jak zajistit dostatečnou vodní zábavu pro děti a přitom se vyhnout složité stavební konstrukci a vysokým nákladům. Některé rodiny nechtějí omezit část zahrady trvale zapuštěným bazénem. Vhodným argumentem je jen několik měsíců krátká sezona, i rostoucí věk dětí, které po nějakém čase vodní zábava přirozeně přestane zajímat.

Ideálním řešením pro menší pozemky i rodiny s malými dětmi jsou pak nadzemní bazény. Tento druh bazénu vám rovněž dovolí „vyzkoušet“ si letní provoz s vlastním koupalištěm bez rizika velkých nákladů.

Zásadními výhodami jsou:

  • Cenová dostupnost
  • Snadná a rychlá montáž
  • Snadná údržba
  • Součástí je kartušová nebo písková filtrace
  • Variabilita umístění


Nadzemní bazén je vyroben z pozinkovaného
plechu a překryt kvalitní fólií, drobné oděrky vzniklé mechanickým opotřebením je možné snadno opravit lepící sadou. Materiál velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám a je stálobarevný. Samonosná konstrukce vyžaduje pouze rovný podklad. Bazén můžete volně umístit kdekoli na trávě v zahradě. Pokud se vám zvolené místo již nelíbí, není problém bazén přemístit.

Komplet nadzemní bazén

Většina bazénů je dodávána zároveň s dostatečnou kartušovou či pískovou filtrací. S ohledem na menší množství vody je tento set naprosto dostačující a zajistí vám snadnou údržbu a zároveň i kvalitní vodu.

Nadzemní bazény vám samozřejmě neposkytnou takový komfort jako zapuštěné luxusní varianty se zastřešením a tepelným čerpadlem. Pro začátek nebo třeba na chatu jsou však velmi vhodnou variantou.

Dopřejte svým dětem radost z pohybu a vodní radovánky. Nadzemní bazény poslouží výborně. Zabaví vaše děti na celé léto.

Nadzemni bazen

foto/Zdroj: Albixon a.s.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)