{LNG: 'tit-reklama'}

Nebojte se malování bytu

Malování pokojů patří k nejčastějším činnostem, do kterých se v našich domovech pouštíme. Jedná se o poměrně jednoduchou, časově nenáročnou činnost, a i s malými úpravami dosáhnete velkých výsledků.

Ne vždy je potřeba pouštět se do výmalby všech zdí v místnosti, pokud si chcete pokoj jen trošku zútulnit. Stačí si vybrat jen jednu stěnu, kterou si vymalujete barevně, případně jsou na trhu i speciální druhy barev, které vám vaši stěnu promění v psací tabuli.

Pro ozvláštnění prostoru si stačí někde vymalovat třeba jen pás, a pokoj se vám změní k nepoznání. Ne každý si však na takové pokusy troufá sám a raději si dopřeje ten luxus, že svěří klíče od bytu profesionálnímu malíři a sám raději odjede na nějaký víkendový pobyt. Někdy je to i dobrá volba, zejména pokud rekonstruujete starý byt, který má na stěnách již několik nánosů barev, nebo se chystáte odstranit tapety, pak je určitě lepší obrátit se na odborníky, protože stávající vrstvy je potřeba opravdu důkladně odstranit, abyste měli zaručený perfektní a dlouhotrvající výsledek.

Pokud se také odhodláváte ke změně interiéru a prozatím jen tápete ve výběru vhodné firmy, které byste výmalbu svěřili, pak se zkuste podívat na stránky Stavdum.cz, kde v přehledném katalogu najdete malíře, kteří vám nabízí své služby v rámci celé republiky. Katalog je jednoduše dostupný přes tento odkaz www.stavdum.cz/katalog-firem/, jednoduše si vyberete lokalitu a druh řemesla, které hledáte. Pokud nenajdete nikoho, kdo by přesně odpovídal vašim požadavkům, pak máte ještě možnost vložit si vlastní poptávku. S největší pravděpodobností ale najdete malíře, ať už jste z jakéhokoliv regionu bez problému. Nejsou zde jen hojně zastoupeni malíři Ostrava, ale také malíři Plzeň. Při výběru si určitě nezapomeňte přečíst i hodnocení jednotlivých firem, třeba vám pomůže při rozhodování.  Stránky Stavdum.cz vám výrazně usnadní rekonstrukci vašeho bytu.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)