{LNG: 'tit-reklama'}

Sponzor článku

Montazokna.cz

Montazokna.cz - logo
Webové stránky poskytující detailní informace o řádné montáži oken a balkónových dveří a možných řešeních.
Přejít na detail firmy

Firmy z oboru

O peníze jde až na prvním místě

Je důležité si uvědomit, že připustit nesprávnou montáž je velmi krátkozraké. Jak vypadá správná montáž jsme Vám popsali nedávno ve článku Správná montáž oken.

 


Je naprosto zřejmé, že montáž „pouze na pěnu" výsledek degraduje a dokonce ohrožuje samotnou trvanlivost a kvalitu okolních materiálů. To ale není všechno. Osazení okenvýznamný vliv na reálnou míru snížení měrné potřeby tepla na vytápění. To, zda bude dosaženo výměnou oken 20% nebo 30% úspor, lze při projektovém řízení ovlivnit nejen parametry oken, ale rozhodně i kvalitou jejich osazení.

Správnou montáží tak předejdete zbytečným ztrátám energie a významně se sníží náklady na vytápění. Navíc šetříte životní prostředí. Vyzkoušejte si online kalkulátor a zjistěte, kolik ušetříte na konkrétním bytu nebo domu.

U modelového domu se šesti okny (1,5 x 1,5 m) vytápěného zemním plynem, který můžete vidět na obrázku, lze za deset let jednoduše ušetřit téměř 22 000 Kč
 

Kalkulátor úspor osazením budovy novými okny
Ukázkový výpočet úspor Online kalkulátoru úsporPokud jste nenašli odpověď na některou z vašich otázek nebo potřebujete poradit s vaším  konkrétním případem, nebojte se zeptat. Mimo online kalkulátoru je vám k dispozici také pohotová online poradna i seznam prověřených firem, pro které není pojem „vícevrstvé utěsnění spáry“ neznámé sousloví. 

Více naleznete informací naleznete na www.montazokna.cz

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)