{LNG: 'tit-reklama'}

Překvapte své děti novým barevným pokojem

Mají vaše děti starý pokoj obsahující "zděděný" nábytek, staré motivy a svým vzhledem spíše připomíná pokoj pro dospělého bez jakýchkoli dětských prvků?

Potom je nejvyšší čas s tím něco udělat a pokoj "ušít" na míru jejich potřebám. Pohled dospělého je sice důležitý z pohledu praktičnosti, nicméně i děti jistě mají do jeho zařizování co říci. A začít mohou třeba výběrem nového dětského koberce.

Krásné kusové koberce plné pohádkových motivů, Disneyho postaviček nebo infrastruktury měst, farem a dalších prostředí naleznete u společnosti Vopi. Kromě dětských koberců prodává Vopi i koberce do obývacích pokojů, ložnic nebo chodeb, a to s orientálními vzory, v luxusním provedení či v klasických typech. U společnosti najdete i nášlapy na schody, běhouny a dekorativní polštářky na sedačky a do křesel.

Všechny typy koberců jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, dobře se čistí a jsou k dispozici v různých barvách. Při jejich výběru vám pomůže speciální konfigurátor, do kterého snadno zadáte barvu, tvar, rozměry, vzor a materiál. Pro děti budou praktičtější koberce s nízkým vlasem, do ložnice je naopak uvítáte.

Široký výběr hravých dětských koberců naleznete pod odkazem www.vopi.cz/detske-koberce/. Ukažte nabídku vašim dětem a společně vyberte takový koberec, který jim pomůže rozvinout jejich fantazii a hravost. Potom navštivte prodejnu nábytku, vymalujte pokoj veselými barvami, které působí příjemným dojmem a pokoj bude téměř připraven. Udělejte vašim dětem radost a oživte jejich prostředí her, zábavy a růstu.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)