{LNG: 'tit-reklama'}

Poznejte přírodní podlahy Forbo Marmoleum

Lidé se stále více přiklání k přírodnímu výrobnímu materiálu, ať už jde o realizace jakékoliv části interiéru. Jednu z nich představuje i přírodní linoleum od známého výrobce Forbo. Produkt se snadnou udržovatelností, vysokou kvalitou zpracování a originálním vzhledem.

Je to přírodní Marmoleum, s jehož vlastnostmi a strukturou se ztotožní naprosto každý člověk.

Výrobní proces Forbo Marmoleum

Hlavní surovinou při výrobě podlahy je především lněný olej, jutová textilie, dřevitá moučka a ostatní složky, jež jsou z 97 % získané z přírody. Jejich spojení utváří ekologicky recyklovatelný celek, jemuž společnost Forbo dodala zcela originální podobu.

Moderní vzhled s univerzálním použitím

Vsadíte-li na Forbo Marmoleum, volíte prověřenou klasiku, která své primární upotřebení nalezne v jakémkoliv domácím a komerčním prostoru. V podání tohoto podlahového specialisty je to navíc 300 barevných odstínů, 12 designových struktur a mnohé další.

  • Speciální povrchová úprava Topshield2 – zajišťuje ochranu, minimální počáteční údržbu a usazování špíny
  • Na výběr jsou modulární dílce nebo pásy
  • Snadná udržitelnost a dlouhověkost

Moderní kolekce budoucnosti

Kreativita a nápaditost jsou slova plně vystihující výrobky Forbo Marmoleum. V rámci designových vzorů, jež mnohdy nesou označení HD, narazíte na odlišné modelové řady padnoucí právě do vašich vnitřních prostor.

 

Marmoleum Home, Marmoleum Solid, Marmoleum Patterned a Marmoleum Linear. To je profesionální vzhledová úprava v podobě jednobarevných a pruhovaných vzorů či jemného mramoru.

Forbo Marmoleum je spojeno i se snadnou pokládkou, lepením a svařováním. Vše výše zmíněné je kombinací podlahového nadstandardu bez jakýchkoliv přídavných aditiv a dalších chemických doplňků. Vydejte se přírodní cestou, s níž vnuknete svému interiéru zcela rozmanitou tvář.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)