{LNG: 'tit-reklama'}

Práškové lakování pomocí nejmodernější technologie

Hledáte moderní technologii, pomocí které budete moci kvalitně a efektivně lakovat své výrobky?

Využijte výhod práškového lakování. Práškové lakování je velmi moderní technologie, která splňuje hned tři velmi důležitá kritéria. Práškové lakování je ekologické, ekonomicky výhodné a kvalitní. Princip práškového lakování spočívá v nanesení práškové barvy a následném vytvrzení v peci. Výrobky, které jsou ošetřeny touto moderní technologií, mají mnohem vyšší odolnost vůči vnějším mechanickým a chemickým vlivům. Ošetřený výrobek je také odolnější vůči korozi. Práškové lakování může být využito pro různé materiály. Nalakovat si tak můžete nejrůznější výrobky a předměty – trubky, ploty, nábytek, atd. Odolnost povrchu je zaručena díky nanášením práškové barvy v mnoha vrstvách.

Práškové barvy tak zažívají opravdu velký boom. Obsahují pryskyřici, pigmenty a další látky zajišťující lesk či pevnost. Práškové barvy jsou velmi kvalitní a zároveň jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Tato vlastnost se v průmyslu opravdu cení. Stále více pociťujeme nutnost ohleduplného chování vůči přírodě. Práškové barvy mají suchou konzistenci a jsou tak kdykoli nachystány k natírání. Oproti klasickým barvám tak nepotřebujete žádná ředidla a další přípravky. Pomocí práškových barev můžete vytvořit nejen funkční nátěry, ale také dekorativní. Jednoduše tak můžete spojit příjemné s užitečným. Této možnosti lidé využívají zejména, pokud se rozhodnou lakovat předměty v interiérech. Jedná se o snadnou cestu jak vytvořit zajímavé bytové doplňky.

Zaujala vás možnost designové úpravy vámi zvoleného předmětu? Pomocí speciální technologie vám jí vytvoří v práškové lakovně Albixon. Tato největší prášková lakovna ve střední Evropě se specializuje na lakování a dekorování. Používány jsou technologie a přístroje, které získaly řadu certifikátů dokazujících kvalitu zpracování. Online si můžete prohlédnout vzory dekorů pro jedinečnou linku Decoral. Veškeré potřebné kontakty (email, telefon, adresa) získáte na webové stránce http://www.praskovalakovna.cz/kontakty/. Navštívit můžete také internetový obchod společnosti Albixon, kde si můžete objednat kvalitní práškové barvy.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)