{LNG: 'tit-reklama'}

Prosklené interiérové dveře patří k těm nejoblíbenějším

Při výběru dveří do interiéru se lidé obvykle řídí trochu jinými aspekty než u vchodových dveří – zatímco u těch vchodových hraje klíčovou roli především bezpečnost a odolnost, u interiérových se mnohem větší důraz klade na design a celkový soulad s vybavením bytu či domu. V posledních letech pak roste zájem především o interiérové dveře s designovým prosklením. Ty jsou vhodné do různě zařízených domácností, svoje uplatnění tak naleznou jak v moderních domácnostech, tak i v domech, kde převažuje spíše konzervativní styl. Mezi přední výrobce prosklených interiérových dveří patří společnost Porta Doors, na jejíž nabídku se podíváme trochu detailněji.

Výrobce Porta Doors

Společnost Porta Doors pochází ze sousedního Polska a jedná se o jednoho z nejvýznamnějších výrobců interiérových dveří v Evropě. Její produkty jsou už od roku 1992 známy svojí vysokou kvalitou a zakoupit si je můžete i ve vybraných českých kamenných prodejnách a e-shopech. Kromě interiérových dveří se Porta Doors věnuje i výrobě dveří exteriérových a její výrobky jsou vhodné jak pro domácí, tak i pro komerční využití. Nabídka této firmy je nesmírně široká a zákazníci si tak mohou vybrat z pestré palety nejrůznějších modelů v nepřeberném množství různých provedení, dekorů a motivů. Důležitou předností dveří Porta Doors je také fakt, že k jejich výrobě se používají výhradně kvalitní a odolné materiály dveře Vám tak dlouho vydrží a nebudete za pár let muset řešit nákup nových. 

Široká nabídka dveří do různých interiérů

Jak už bylo řečeno, interiérové dveře značky Porta Doors naleznou svoje uplatnění skoro v každém interiéru, ať už jde o domácnosti nebo komerční prostory, o moderně zařízené byty a domy nebo spíše rustikální domácnosti. Základem je vždy především kvalitní a odolná konstrukce, pro kterou se používá vrstvené dřevo, doplněné o prvky z překližky a dřevotřísky. Velmi důležitá je ale samozřejmě také povrchová úprava těchto dveří – konkrétně si lze vybrat ze tří úprav a sice mezi laminátem, fólií a dýhou.

Všechny tři povrchové úpravy mají svoje výhody a záleží čistě na vkusu každého zákazníka, které povrchové úpravě dveří dá přednost. Ti, co mají v oblibě spíše přírodní materiály, obvykle preferují dýhovaný povrch, který se dělá z ořechu, javoru nebo dubu. O nic méně kvalitní ale nejsou ani umělé povrchy – jak laminát, tak fólie jsou vysoce kvalitní a věrně imitují přírodní materiál. Ať už si tedy vyberete jakýkoli typ povrchu, zaručeně budete maximálně spokojení.

Samozřejmostí je pak výběr z celé řady různých barevných provedení a výběr z mnoha různých typů skleněné výplně – od těch čirých, přes jemně zbarvená, až po zcela neprůhledná.  Pokud byste si nevěděli rady, nebojte se poradit s odborníkem, který vám doporučí vhodný typ právě pro Vaše prostory.

Kde prosklené interiérové dveře objednat?

Kvalitní a odolné prosklené interiérové dveře od výrobce Porta Doors u nás naleznete v e-shopu společnosti Plancher, která patří k lídrům na trhu v oblasti dveří a podlah. Její webové stránky jsou na adrese www.plancher.cz a najdete na nich aktuální nabídku a další podrobné informace.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)