{LNG: 'tit-reklama'}

Rodinné bazény Tampa

Pobyt ve vodě je pro malé děti jednou z nejoblíbenějších aktivit. V bazénu se nejen ochladí během parných dnů. Vydrží si také celé hodiny hrát, vyřádí se a zároveň získají ty správné návyky, díky kterým se později nebudou vody bát.

Nejoblíbenější volbou českých rodin jsou nadzemní bazény Tampa. Podívejte se na 5 důvodů, proč pro domácnosti s malými dětmi vybrat právě tento bazén.

Bezpečnost

Když jde o děti, na prvním místě je vždy jejich bezpečnost. Bazény Tampa v tomto ohledu představují velmi vhodnou volbu. Díky své konstrukci totiž eliminují nebezpečí zranění. Bazény jsou samonosné, stěny tvoří odolný a přitom měkký plast, dno je vinylové. Děti se tedy nemohou zranit o žádné pevné stěny nebo ostré hrany. K některým modelům bazénů Tampa se dodávají i schůdky, díky kterým je používání bazénu komfortnější.

Snadná manipulace

Postavit i složit bazén Tampa je extrémně jednoduché. Stačí jednoduše nafouknout pomocí ruční nebo elektrické pumpy horní prstenec vzduchem. Když se pak do bazénu začne napouštět voda, tlak stoupajícího sloupce vody bazén sám postaví. A to je vše. Stavbu tohoto bazénu pohodlně zvládne i jediný člověk, při vypouštění stačí použít výpustný ventil.

Péči o vodu v bazénu usnadní používání krycí plachty na bazén, protože do vody v takovém případě nebude padat prach, listí a další nečistoty. Zároveň tím můžete snížit náklady na ohřev vody v bazénu, protože bude pomaleji chladnout ve chvílích, kdy se v bazénu nikdo nekoupe (například přes noc). Pro co nejdelší životnost bazénu se doporučuje umístit pod bazén podložku, která brání prorůstání trávy do bazénu a vzniku plísní, které by mohly fólii bazénu poškodit. I to je velmi snadné, fólie se jednoduše rozprostře a stavba bazénu pak probíhá přímo na fólii.

Každý zákazník si vybere tu správnou variantu

Výhradní prodejce pro Českou republiku Marimex nabízí bazény Tampa v několika variantách. „Pokud jde o rozměry, uspokojí Tampy opravdu každou rodinu. Ty nejmenší mají průměr 2,44 m. Máme ale v nabídce i opravdu velké oválné bazény Tampa s delší stěnou dlouhou přes 7 m. Hloubka vody může být 0,75 m i 1,22 m. A u těch nejprodávanějších bazénů nabízíme i výběr z několika druhů filtrace, abychom opravdu mohli uspokojit požadavky každého zákazníka,“ říká Lukáš Petr ze společnosti Marimex.

Bazény bez filtrace jsou velmi jednoduché a hodí se k příležitostnému napuštění a vypuštění, například při občasném použití na chatě. Bazény s filtrací pak přinášejí komfortnější domácí koupání a také pomáhají udržovat vodu v bazénu v perfektním stavu, aby nemohlo dojít k podráždění citlivé pokožky malých dětí. Bazény Tampa mohou mít snadno použitelnou kartušovou filtraci, která je plně dostačující pro menší bazény, případně výkonnější pískovou filtraci.

Maximální kvalita

Originální bazény Tampa, které vyrábí firma Intex a prodává je u nás Marimex, jsou výjimečné svým pečlivým zpracováním. Důkladnou kontrolou navíc prochází úplně každý bazén Tampa, který jde do prodeje. „Bazény procházejí důkladným testem, žádný nedotažený kus se vlastně nemá šanci k zákazníkům dostat. A je to poznat na životnosti bazénů a jen malém počtu reklamovaných výrobků. Levné napodobeniny, které na značce Tampa parazitují, prostě tak kvalitní nejsou a zákazníci se s nimi trápí,“ vysvětluje Petr.

Nízká cena

Nadzemní bazény jsou mezi českými rodinami výjimečně populární. A právě bazény Tampa představují prakticky nejčastější volbu. Jsou totiž cenově dostupné, nejmenší bazén Tampa totiž vyjde doslova na pár stovek. Marimex na svém e-shopu nabízí záruku nejvýhodnější ceny na vlastní výrobky. A pokud vám víc vyhovuje nákup v kamenném obchodě, Marimex sídlí v Libušské ulici v Praze 4.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)