{LNG: 'tit-reklama'}

Schody do novostavby

Stavíte si nový domov? Každý chce mít své nové bydlení krásné a moderní. Jistě vybíráte ty pravá okna, podlahy, nebo dveře. S čím je však třeba počítat již při úplných začátcích stavby?

Jestliže jste se rozhodli pro vícepatrový dům, musíte začít co nejdříve přemýšlet o schodišti. Jejich umístění je prvním krokem, pro který se musíte rozhodnout. Jestliže nechcete, aby vám schody ve vašem novém domě zabíraly zbytečně mnoho místa, umístěte je nikoli do středu stavby, ale spíše mimo hlavní obytnou plochu. Ze schodiště můžete udělat také dominantu celého prostoru. Záleží tedy jen na tom, jaké variantě dáváte přednost.

Dalším důležitým krokem je výběr konkrétního typu schodiště. V zásadě si můžete vybrat mezi třemi variantami – dřevěnými schodišti, kovovými schodišti a kombinovanými schodišti. Lidé milující klasiku dávají automaticky přednost dřevěným schodům. Kovová schodiště byla dříve určena zejména pro exteriéry, ale v dnešních moderních interiérech se již také objevují. Dalo by se říci, že kombinovaná schodiště spojují nejoblíbenější prvky z obou předchozích typů schodišť. Mají krásný moderní design. U všech typů schodišť si můžete vybrat z různých variant provedení. Při výběru schodišť byste neměli zapomenout ani na zábradlí a další doplňky.

Velký výběr všech typů schodišť v moderních i klasických provedeních nabízí firma SWN Moravia. Na výrobu schodišť a dalších doplňků se specializuje již od počátku 90. let. Za tento čas se stali jedničkou mezi výrobci schodů nejen u nás, ale také třeba i v sousedním Rakousku. Prohlédněte si katalogovou nabídku schodišť na internetové adrese www.swn-schody.cz. Každé vyrobené schodiště je originálem, takže se nebojte přispět při výrobě toho vaše svými vlastními nápady. Schodiště od SWN Moravia se bude ve vaší novostavbě vyjímat. Při výrobě používají jen to nejkvalitnější dřevo a moderní technologie. Česká kvalita se zkrátka pozná na první pohled.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)