{LNG: 'tit-reklama'}

Sluchátka Peltor – kvalitní ochrana sluchu

Moderní industriální společnost sice poskytuje mnoho neoddiskutovatelných výhod, ale našly by se pochopitelně i nevýhody. Jednou z nich je např. „hlukové znečištění“. Lze na něj vůbec vyzrát?

Průmyslové prostředí bezpochyby představuje riziko pro sluch nejednoho zaměstnance, avšak existuje jednoduché řešení. Aktivní komunikátory Peltor jsou totiž vysoce kvalitní ochranou pro zvukovody, a nejen to. Zároveň umožňují komunikovat s okolím. Neplatí to přitom pouze v odvětví průmyslu, sluchátka Peltor lze bez problémů používat i jinde.

Sluchátka v průmyslu – optimální pracovní podmínky

Přílišný a dlouhodobý hluk snad na fyzickém i psychickém zdraví nepřidá nikomu. Se sluchátky Peltor však velice snadno vyzrajete na všechny potenciální obtíže, což platí i pro pohodlí. Ochrana sluchu by totiž byla prakticky k ničemu, kdyby Vás sluchátka v průmyslu jakkoli omezovala. A v neposlední řadě také umožňují komunikaci. Aktivní regulace hluku tlumí silné hlukové poryvy, a naopak zesiluje slabší zvuky. Díky sluchátkům Peltor tedy dosáhnete optimálních pracovních podmínek.

Aktivní komunikátory v dalších odvětvích

Nejen v průmyslu však lze používat aktivní komunikátory. Perfektně se totiž hodí rovněž do dalších prostředí s vysokou hlukovou hladinou. Tak například do armády a k policii, pro oblast letectví, k lovu i sportovní střelbě a v neposlední řadě rovněž pro motorsport. Sluchátka Peltor proto bezpochyby naleznou nejedno uplatnění a všude se rázem stanou spolehlivými „pomocníky“.

Kvalitní sluchátka Peltor na Tegus.cz

Zaujaly Vás předchozí řádky? Potřebovali byste také aktivní sluchátka? Potom zkuste navštívit náš internetový obchod Tegus.cz, kde je naleznete v pestré škále variant, tedy třeba produkty s vysokým útlumem zvuku anebo sluchátka pro komunikaci v nehlučném prostředí. S některými navíc lze komunikovat před Bluetooth a dokonce poslouchat hudbu z externího rádia. A se sluchátky Peltor si na Tegus.cz můžete pořídit i nejrůznější příslušenství!

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)