{LNG: 'tit-reklama'}

Spolehlivá JAP pouzdra pro zasouvací dveře

Sháníte pouzdra JAP pro zasouvací dveře? Pokud ano, tak jste správně na našich stránkách Vaše-pouzdra.cz.

Na našem e-shopu pořídíte levná a spolehlivá pouzdra JAP pro zasouvací dveře. S námi získáte více prostoru, díky tomu, že už Vám nikde nebudou překážet dveřní křídla. Navíc stavební pouzdra od naší firmy lze instalovat jak do sádrokartonu, tak i do klasické cihlové zdi.

Montáž je navíc velmi snadná, a tak to hravě zvládnete sami doma jen s pomocí našich návodů. Naše firma má pro Vás širokou řadů výhod. Zajistíme Vám dopravu zdarma, nízké ceny a hlavně odborné poradenství. Naše pouzdra jsou vhodná pro většinu značek interiérových dveří. Na objednávku Vám vyrobíme i atypická stavební pouzdra.

Velkou výhodou pouzder JAP je jejich velká variabilita. Možnosti jsou pro jednokřídlé, i dvoukřídlé dveře. Mohou se i uvnitř příčky překrývat či navazovat. Standardní dodávané výšky pouzder 1970mm a 2100mm, vyrobíme však i atypické stavební pouzdro. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat, ochotně vám poradíme. Pokud chcete mít záruku opravdu kvalitního zboží, nakupujte stavební pouzdra JAP právě u nás. U nás je zákazník a jeho přání vždy na prvním místě.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)