{LNG: 'tit-reklama'}

Ventily Myjava: Léty prověřená kvalita

Více než sedmdesátiletá tradice mnohé vypovídá o kvalitě výrobku. O to víc, když jde o namáhaný instalatérský materiál.

Takovou historií se mohou pochlubit legendární ventily Myjava, vyráběné slovenskou firmou Slovarm. Svůj název mají podle místa výroby, kde jsou formovány v indukčních pecích a kovacích lisech, část montáže je prováděna ručně a výrobky procházejí před expedicí k zákazníkům důkladnými zkouškami. Pak jsou připraveny na použití v náročných podmínkách, výrobce se může pochlubit certifikáty ISO 9001 i posudky akreditovaných zkušebních ústavů. To je důkaz jejich špičkového zpracování a naprosté zdravotní nezávadnosti při styku s vodou.

Zvolte spolehlivého dodavatele

Mosazné ventily jsou základním prvkem vodoinstalace. Značku Myjava nabízí firma Vodoměry Praha ve standardních průměrech DN 15, DN 20 až DN 50. V sortimentu má také často poptávaná ruční kola k ventilům, vyrobená z hliníku, a také kompletní sady vršků ventilů. Výrobky Myjava můžete dostat ve standardním provedení i v praktické variantě s vypouštěním. Výrobce Slovarm dodává také související mosazné díly jako fitinky, kolena, T-kusy či zpětné klapky.

Materiál na jednom místě

Vodoměry Praha vám dodají nejen ventily, ale také ostatní vodoinstalační produkty. Bytové i domovní vodoměry, radiátorové ventily a pojistné hlavice, vršky k bateriím a etážové přípojky, zemní ventily a šoupata, ventily k bojlerům i pomocný materiál. Celou nabídku včetně parametrů i dostupnosti najdete na přehledném e-shopu dodavatele Vodoměry Praha. Vše tak můžete získat v rámci jedné jediné objednávky.

Nakupujte u Vodoměry Praha:

  • Široký sortiment vodoinstalačního materiálu.
  • Snadná objednávka přes e-shop.
  • Kvalitní a prověření dodavatelé.

 

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)