{LNG: 'tit-reklama'}

Wood powder

Rekonstruujete komerční prostory Vaší firmy a rádi byste si pořídili kvalitní podlahu? S firmou Meister se Vám to může podařit.

 

Společnost Meister patří mezi prvotřídní výrobce podlah všeho druhu. V nabídkovém katalogu této firmy najdete širokou škálu laminátových i dřevěných podlah. Velkou oblibu v poslední době získávají rovněž korkové podlahy a podlahy wood powder. U posledního jmenovaného typu podlahy je možné říci, že její odolnost je srovnatelná s keramickou dlažbou.

Na rozdíl od keramické dlažby, která studí, je povrch Wood powder podlahy teplý. Tato specifická vlastnost je u Wood powder podlahy způsobena využitím inovativní nášlapné vrstvy z dřevěných vláken a minerálních látek. Wood powder podlahy jsou vytvořeny ze stabilních nosných HDF desek, které jsou oproti jiným materiálům nadmíru otěruvzodorné. Nemusíte se tedy obávat při spadnutí předmětů na zem, že se hned odře. Podlahy Wood powder nepřináší zákazníkům pouze praktické výhody, ale jsou originální také svým vzhledem. Přesvědčit se můžete sami na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Podlaha Nadura Wood Powder je přednostně určena do komerčních prostor a do těžce namáhaných obytných prostor. Do obytných prostor skvěle padnou především laminátové podlahy, které jsou jedinečné imitací dřevěných podlah. Přitom laminátové podlahy Meister jsou tak špičkově vyrobeny, že je jen stěží rozeznáte od klasických dřevěných podlah. Pro výrobu laminátových podlah se místo povrchové vrstvy z pravého dřeva používá dekorační papír. Jsou tedy velmi šetrné vůči životnímu prostředí.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (1 reakcí)