{LNG: 'tit-reklama'}

Zamilujte se: Montovaná dřevostavba 4x jinak

Váš sen o vlastním domečku se právě může stát skutečností. Ke slovu se totiž dostávají montované domy na klíč, které jsou nejenom extrémně rychlé na realizaci, ale jejich pořizovací cena se pohybuje okolo jednoho milionu korun.

 

 

Vybrali jsme pro vás 4 typy moderních rodinných domů, které nám padly do oka.

1. Moderní bungalov Vitra

Tento typ domu bude vyhovovat jak mladým, tak i starším párům, které rády hostí návštěvy, ale i rodinám. Díky chytrému propojení obývacího prostoru s výhledem na terasu si můžete každý den vychutnávat svoji chvilku klidu. Tento montovaný dům vás bude bavit nejen luxusním vzhledem, ale i šikovným provedením.

Vitra – pohled na terasu

Vitra – pohled z příjezdové cesty

2. Moderní bungalov Malbec

Malbec je synonymum pro design. Celá stavba je vyvedena s mimořádnou elegancí a citem pro detail. Máte rádi jednoduchost a čistotu? Pak právě vám tento typ rodinného domu bude přinášet radost. Bezbariérový nízkoenergetický bungalov poskytuje komfort, který si po pracovním dni zasloužíte.

Malbec – pohled na terasu

Malbec – pohled z příjezdové cesty

3. Rodinný dům Andre

Moderní kompaktní rodinný dům vás dostane svými precizně vyvedenými detaily, ale i svou příznivou cenou. Návrh domu Andre byl inspirován aktivní rodinou, která ráda tráví čas venku a ocení každou maličkost usnadňující každodenní život.

Andre – pohled na terasu

Andre – pohled z příjezdové cesty

4. Klasický podkrovní dům Acolon

Úžasná stavba s jedinečnými rysy. Díky prostoru bohatě pokrytému velkými okny budete mít po celý den dostatek denního světla, které vás bude nabíjet pozitivní energií. Nejen z tohoto důvodu je neskutečně úsporný na provoz. Překvapí vás i blesková rychlost stavby tohoto nízkoenergetického domu.

Acolon – pohled na terasu

Acolon pohled z příjezdové cesty

Montované domy na klíč jsou v současnosti nejmodernější, nejekonomičtější a k přírodě nejšetrnější variantou bydlení. Chcete-li se dozvědět víc, navštivte stránku HK-DŘESTAV nebo vyzkoušejte bezplatnou linku 800 606 505, kde vám poví i podrobnosti ohledně 3D vizualizace a projektové dokumentace pro stavební povolení.

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (0 reakcí)