{LNG: 'tit-reklama'}

Sponzor článku

Modern Roofing Systems

Modern Roofing Systems  - logo
Český výrobce lehké střešní krytiny a kompletního příslušenství s dlouholetou tradicí.Výroba z kvalitního ocelového plechu AlZn(životnost 80-100 let).Hmotnost od 4,5 kg/m2.Tradiční vzhled.Záruka 30 let.Podpora,technické poradenství,kalkulace ...
Přejít na detail firmy

Bezručova 1601, 251 01 Říčany u Prahy

Telefon: 323 606 237

Lehká střešní krytina pro extrémní nároky

Každý stavebník oprávněně očekává, že střešní krytina ochrání jeho stavbu a majetek za všech okolností a v každé roční době. Ti zkušenější ale vědí, že ne každá krytina to dokáže zajistit v případě náročných a někdy i extrémních klimatických podmínkách a při nárazových projevech počasí.

 

  

Ocelové střešní tašky EVERTILE

Někteří stavebníci také dbají na vzhled střechy a vybírají krytinu podle její barvy, povrchové úpravy a tvaru a nechtějí, aby jejich střecha vypadala jako plechová konzerva nebo jako bouda s lepší pískovanou lepenkou. Chtějí krytinu s autentickým tradičním vzhledem, chtějí sladit tvar a styl krytiny s architekturou.

Občas se najdou stavebníci, kteří dříve, než na záruku uvěří, tak si jí prověří! Ti pak zjišťují, že záruku slíbí kde kdo, a to i na materiály, které už svojí technickou podstatou a často i provedením nikdy nemohou deklarované zaručené a bezvadné životnosti nikdy dosáhnout. Jedině, že by příštích 50 let nepršelo, nesněžilo, nesvítilo slunce a nefoukal vítr!

Mnoho stavebníků potřebuje lehkou krytinu, namísto tun betonu nebo hlíny, chtějí krytinu, která umožní dokonalé zpracování v každém detailu, jejíž montáž bude bezpečná a odolná všem druhům zatížení. Chtějí lehkou krytinu, která nebude hlučná při dešti, která spolehlivě odolá působení sněhu a ledu, vichřice, mrazu i žhavého léta...

tasky evertile

.... na nejvyšší nároky existuje odpověď – lehké ocelové tašky s kamenným granulátem – a mezi nimi špička v kvalitě i designu – krytiny EVERTILE.

Evertile vyrábí český výrobce Modern Roofing Systems od roku 1997, od roku 2001ve výrobním závodě ve Mšeně.

Výhody střešní krytiny Evertile

Výhody EVERTILE: Způsob připevnění tašek nerezovými šroubo-hřeby přes přední lem tašek do latí nenarušuje horní plochu krytiny a směr hřebů je vždy ve výrazně tupém úhlu ke směru působení vztlakové síly. Ta proto nepůsobí na jejich vytažení. Připevnění zůstává pevné a vodě nepropustné i při extrémním namáhání a poryvech větru a způsob přibití vylučuje poruchy vlivem tání a posunech sněhové vrstvy. Důležité je zpracování detailů, které umožňuje uzavření mezer mezi krytinou a oplechováním (úžlabí, komín, atd.) a tím chrání kraje střechy proti podfouknutí nebo roztrhání namrzajícím ledem.

Také profil a způsob skládání šablon zaručují maximální odolnost vůči sněhové zátěži a střídání procesu tání a namrzání. Stejně odolné jsou tyto krytiny i vůči vichřici a krupobití (až do průměru krup cca 2,5cm). Malý formát tašek navíc umožňuje pracovat i při větrném počasí bez rizika ohrožení bezpečnosti pracovníků na střeše, případně lidí v blízkém okolí, je ekonomický při přepravě, manipulaci, skladování i při zpracování detailů na střeše (úspora cca 20% oproti velkoformátovým plechům – na členité střeše).

Evertile lze použít na střechy s minimálním sklonem 10°.

Barvy střešní krytiny EVERTILE

Kamenný granulát ve skladbě povrchové úpravy dává tašce přirozený vzhled, mechanickou odolnost a tlumí hluk deště.

 

Základní nabídku tvoří 12 barevných odstínů (včetně profilu COPPO).

Doplňky a příslušenství

K dispozici je jeden z nejširších sortimentů doplňků a příslušenství.

Nevýhody střešní krytiny Evertile

Jedinou relativní nevýhodou je opticky vyšší cena. Po propočtění všech nákladů na konstrukci a montáž střechy, s přihlédnutím k životnosti, vzhledu a nulovým nákladům na údržbu, žádné významné navýšení ceny nezaznamenáte (pokud vůbec nějaké bude...) Jedná se o jeden z nejpropracovanějších střešních systémů a navíc esteticky hodnotný a věrně imitující tradiční vzhled krytin.

Podrobné informace najdete na stránkách výrobce: www.evertile.net

Ohodnoťte článek * * * * *
Vstupte do diskuse (2 reakcí)