nejnovější

|< < 1 2 3 4 ... 18 > >|

Příjemné pracovní prostředí s klimatizací

7.11.2018 | Chsjedlicka.cz

ilustrační obrázek

Většina z nás tráví denně několik hodin v uzavřených prostorách. Abychom se cítili v práci příjemně a práce nám šla od ruky, je potřeba zajistit ideální pracovní prostředí. Kromě pohodlné židle, dostatečně velkému stolu i prostoru kolem, je důležité se zaměřit i na příjemnou teplotu a vzduch.

7 tipů na vinylové podlahy, které vám budou dělat radost každý den

8.6.2018 | Barkotex.cz

ilustrační obrázek

Pochválí nám návštěva náš interiér? Nebude nám zima od nohou? Nestrávíme úklidem celý volný víkend? A nebudeme muset podlahu napřesrok znovu měnit? Jak je vidět, podlahové krytiny hrají ve vašem bydlení důležitou roli, a nejinak tomu je i při jejich výběru. Jak se při něm chovat, abyste nešlápli vedle?

Komfort a bezpečí při práci? Základem jsou ochranné pracovní pomůcky a oděvy

8.6.2018 | Tomis.cz

ilustrační obrázek

Je to pravda odvěká, že šaty dělají člověka… Tato věta je o to více pravdivá ve chvíli, kdy mluvíme o pracovních oděvech a ochranných pomůckách. Výrobci pracovního oblečení a doplňků v současnosti opravdu dokazují, že je možné skloubit styl i funkčnost. Oblečení do práce se tak stává nejen atraktivním, ale je také zárukou toho, že se v něm budete cítit maximálně pohodlně a také bezpečně. Oblékněte se od hlavy až po paty.

Správně zařízený obchod – spokojený zákazník

12.3.2018 | Uniregaly.cz

ilustrační obrázek

Rozhodli jste se, že si pořídíte obchod, ale nevíte, jak ho zařídit, aby zákazníky zaujal? V dnešní době, kdy je prodejen a obchodů velké množství, je obtížné přijít s něčím novým. Sepsali jsme pro vás proto pár tipů, jak zařídit obchod, aby se k vám zákazníci rádi vraceli.

10 faktů o plastových oknech, které by vám neměly uniknout

20.2.2018 | pksokna.cz

ilustrační obrázek

Plastová okna jsou jednoduchým a účinným řešením, jak izolovat váš dům či byt a snížit tepelné ztráty. Stále o nich ale koluje několik mýtů, o kterých je dobré vědět. Opravdu jsou plastová okna bezúdržbová? A jsou PVC okna stálá v parametrech materiálu? Využijte správné znalosti k výběru těch správných plastových oken.

Jak obložit koupelnu?

8.8.2017 | Koupelny-picha.cz

ilustrační obrázek

Rekonstrukce koupelny nebo budování nové je vždy spojené s procesem obložení.

Co vše potřebujete vědět o žumpě

14.5.2017 | www.nasejimky.cz

ilustrační obrázek

Co vás čeká, když si pořídíte jímku? Sepsali jsme pro vás vše, co musíte znát, abyste nedostali tučnou pokutu. Pojďte se s námi seznámit se světem odpadních vod.

Stavba bazénu: Co všechno je třeba promyslet a zařídit

15.2.2017 | Albixon.cz

ilustrační obrázek

Zvažujete, že si postavíte vlastní zahradní bazén? V tomto článku se dozvíte, jak se na stavbu bazénu připravit - a na jaké nejdůležitější věci bychom měli pamatovat.

Jaký vybrat typ střechy?

17.1.2017 | IVPS.cz

ilustrační obrázek

Střecha je výrazný architektonický prvek, který je tvořen tvarem, strukturou plochy a barevností. Střecha je ovšem nejen estetický prvek, ale musí být především dokonale funkční. Proto je potřeba ji při plánování výstavby rodinného domu nebo jeho rekonstrukce pečlivě vybírat. Jaké jsou typy a tvary? To se dočtete v našem článku.

Zbavte se vlhkosti v bytě jednou provždy

16.12.2016 | Heat.cz

ilustrační obrázek

S vlhkostí bojuje téměř každá domácnost a pokaždé to může mít jinou příčinu. Může se jednat o špatné větrání, nedokonalou izolaci, velké množství květin v místnosti, ale také prasklé potrubí nebo spodní voda. Jak si s vlhkostí porad jednou provždy? Přečtěte si to v našem článku.

|< < 1 2 3 4 ... 18 > >|