nejnovější

|< < 1 2 3 4 ... 20 > >|

Praktický návod, jak vybrat ohřívač vody do sprchy

16.12.2019 | Wterm.cz

ilustrační obrázek

Pokud to s úsporou za odběr teplé vody myslíte vážně, neměl by ve vaší domácnosti chybět průtokový ohřívač vody do sprchy. V následujících řádcích vám osvětlíme, co to je, k čemu slouží a dle jakých kritérií jej vybírat.

Kamenný obklad – luxusní obkladový materiál, který neomrzí

24.5.2019 | Stonegallery.cz

ilustrační obrázek

Využití přírodních materiálů v oblasti architektury a designu zažívá zejména v posledních letech velkou renesanci. S tím souvisí i vzrůstající zájem o kamenné obklady. Ty zdobí fasády rodinných domů či komerčních objektů a hojně se využívají i v interiérech. Použití obkladů z kamene ale není jen módním výstřelkem. Díky přirozenému vzhledu, univerzálnosti, a především odolnosti a vysoké životnosti je kámen jasnou volbou pro všechny, kteří se nechtějí uchýlit ke kompromisům.

Novinka ve světě vinylu - podlahy wineo® DESIGNline

3.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Vinylové podlahy nesou na rozdíl od těch tradičních dřevěných nebo minerálních mnoho výhod. Jedná se o levnější, odolnější a zároveň jednodušší řešení. Vinyl dokáže imitovat podlahy dřevěné, kameninové, je barevně stálý a funguje i jako perfektní izolant – není nutné se bát „zimy od podlahy“ jako v případě jiných řešení. Zároveň je i velmi odolný proti poškození a to díky povrchové úpravě PU. Samozřejmostí je taktéž odolnost proti vodě.

Zátěžové podlahy Gerflor Desingtime Contract

3.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Někdy je těžké objevit tu správnou podlahu, zvlášť když máme jisté nároky. V dnešním článku vás seznámíme s PVC podlahami a to konkrétně s podlahami Gerflor a jejich výhodami.

Udělejte si krásný domov pomocí dřevěné podlahy

3.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Dřevo v interiéru působí velmi pěkně. Možná si myslíte, že moderního bydlení nepatří, opak je ale pravdou. Podlahy ze dřeva působí i v moderním interiéru luxusně a má nespornou výhodu oproti jiným materiálům, je v podstatě teplé. Podívejte se, jaká dřevěná podlaha by mohla být pro vás ta pravá, a vyberte si z několika luxusních dekorů.

Kvalitní PVC podlahy? Dnes už to není žádný problém!

3.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Kvalitně provedené podlahy jsou základem každé domácnosti. Myslete na to při rekonstrukci bytu nebo stavbě domu. Jenže finanční rozpočet je leckdy omezený. Nedělejte kompromisy mezi cenou a kvalitou a chtějte prvotřídní podlahy z PVC! Proč si vybrat zrovna tyto podlahové krytiny?

PVC podlahy s dekorem dřeva do vašeho interiéru

2.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení dřevěné podlahy? Pak vás potěší fakt, že mnoho podlahových krytin věrohodně imituje dřevo i s jeho kresbou.

PVC - podlaha pro každého

2.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Chcete změnit vzhled interiéru vašeho bytu nebo rodinného domu? Rozhodli jste se pro celkovou rekonstrukci, pak jistě stojíte i před otázkou jakou podlahu vybrat. Podlaha je nedílnou součástí každého interiéru, je v podstatě základem. Tato část rozhoduje o prvním dojmu z celého interiéru. Musí být odolná, snadno udržovatelná a bezpečná.

Vinylové podlahy Gerflor tvoří srdce domova

2.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

Skvělou volbou pro váš domov a podlahu je jednoznačně vinylová podlaha. Předností je snadný úklid a údržba. Vinylová podlaha představuje podlahovou krytinu z několika vrstev tvrzeného PVC. Nejsvrchnější vrstvu tvoří fotografický dekor. Můžete tak zcela zmást návštěvu imitací různých podlahových povrchů. S výběrem konkrétní podlahové krytiny vám bude nápomocný odborník na slovo vzatý – firma Gerflor, špička mezi výrobci vinylových podlah.

Dřevěné podlahy Boen DesignWood - dostupný luxus do každého domova

2.5.2019 | Supellex.cz

ilustrační obrázek

V posledních letech prošly dřevěné podlahy obrovskou proměnou. Výběr kvalitní podlahy závisí na mnoha faktorech, které byste neměli podceňovat. Dřevěné podlahy jsou oblíbené díky svému přírodnímu a příjemnému charakteru. Barevná, přirozená a originální kresba vyvolá v člověku pocit tepla a pohodlí.

|< < 1 2 3 4 ... 20 > >|